ZIMOWE SPOTKANIA PRZY PIWIE w Zamku w Dębnie 2014

ZIMOWE SPOTKANIA PRZY PIWIE w Zamku w Dębnie 2014

     Podczas tego koncertu wystąpiła para młodych artystów zafascynowanych twórczością Niemena. Barbara i Kamil to studenci Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Od roku wspólnie rozwijają swoją pasję, tworząc duet przyjacielsko-akustyczny. W ich wykonaniu można usłyszeć także utwory Stevie Wondera, Raya Charlesa, Bruno Marsa, Maroon 5, a także wielu innych. Każdy koncert w ich wykonaniu to dawka dobrej muzyki i pozytywnej energii przekazywanej słuchaczom.

Grają pod nazwą "Znaki NaKazoo (Basia Balcer i Kamil Sarnicki)". Koncert w Zamku w Dębnie podczas którego wykonali największe przeboje Niemena, w aranżach akustycznych dedykowali w hołdzie temu wybitnemu i oryginalnemu Artyście. Sam koncert wzbudził ogromne zainteresowanie, o czym świadczy bardzo duża frekwencja. Wysłuchało go 190 osób, które przybyły z różnych miejsc, m.in. z Dębicy, Tarnowa, Krakowa, Bochni, Brzeska i okolic.

     Bezpośrednio po koncercie przygotowana została krótka prezentacja multimedialna wraz z komentarzem przygotowanym przez Kierownika placówki Krystynę Gurgul, która w ten sposób podsumowała i przypomniała naszą całoroczną, szeroko pojętą  działalność muzealną ( koncerty, wystawy, imprezy plenerowe, zajęcia edukacyjne, prace remontowo-porządkowe i inne ).

         Na zakończenie wieczornego spotkania organizatorzy zaprosili wszystkich uczestników na degustację piwa sponsorowanego przez  Carlsberg Polska S.A – Browar w Okocimiu.

Zimowe Spotkania przy Piwie odbyły się dzięki finansowemu wsparciu  ze środków Starostwa Powiatowego w Brzesku oraz Gminy Dębno. Współorganizatorem było Dębińskie Centrum Kultury.