Zajęcia wakacyjne w Dębińskim Centrum Kultury 2019

Zajęcia wakacyjne w Dębińskim Centrum Kultury 2019

Zbliża się lato a wraz z nim wakacje i chwile wytchnienia od nauki szkolnej - a to oznacza mnóstwo wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Aby ten czas pożytecznie wykorzystać Dębińskie Centrum Kultury przygotowało ciekawą propozycję na czas wakacji.  
Zajęcia wakacyjne adresowane są do dzieci od 6 lat oraz uczniów szkół podstawowych. Realizowane będą w terminie od 1 do 26 lipca 2019r. (od poniedziałku do piątku) w godz. 9:00 – 15:00 w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi. Pod opieką instruktorów będzie można ciekawie i pożytecznie spędzić czas biorąc udział w grach terenowych, animacjach rekreacyjno – ruchowych oraz w warsztatach artystycznych: teatralnych, plastycznych i muzycznych. Do dyspozycji uczestników będą odpowiednio wyposażone sale zajęć: muzyczna, taneczna, plastyczna, komputerowa, bilardowo - klubowa.
W ciągu czterech tygodni wakacji zaplanowano wiele atrakcji, m.in. wycieczki krajoznawcze, spotkania profilaktyczne i wyjazdy do kina. Zapewniamy: fachową opiekę, atrakcyjny program zajęć, dobrze wyposażone pracownie, drugie śniadanie. Minimalny okres uczestnictwa wynosi jeden tydzień.
Koszt zajęć 70zł/tydzień.
Warunkiem udziału w zajęciach jest uzupełnienie karty kwalifikacyjnej oraz uregulowanie opłaty w terminie do 14 czerwca 2019r.

INFORMACJE I ZAPISY W SEKRETARIACIE DĘBIŃSKIEGO CENTRUM KULTURY ORAZ POD NUMEREM TELEFONU 14/66 58 661

Do pobrania:


INFORMACJA DOTYCZĄCA WPŁAT ZA ZAJĘCIA: wpłaty można dokonywać:
- przelewem na rachunek bankowy Dębińskiego Centrum Kultury nr 72 9453 0009 0030 0300 1687 0001
  /w tytule imię i nazwisko uczestnika, zajęcia wakacyjne, okres za który dokonywana jest wpłata/
- gotówką w sekretariacie DCK (pn-pt 8:00 - 20:00, soboty w godzinach trwania zajęć).