Zajęcia 2020/21

Zajęcia 2020/21

Startujemy z nowym sezonem edukacyjnym 2020/21
Oprócz dobrze znanych zajęć, jest także wiele nowych warsztatów, cyklów zajęć. Mamy także nowych instruktorów, współpracowników. Oferta dla wszystkich grup wiekowych. Jesteśmy także otwarci na Państwa, Wasz głos w sprawie proponowanych zajęć!
W pierwszej kolejności przyjmujemy zapisy na poszczególne zajęcia indywidualne od osób, które uczęszczały na nie w roku 2019/2020.
Zajęcia indywidualne zostaną uruchomione od 28 września.
Zajęcia grupowe planujemy uruchomić od 5 października.
Zapisy prowadzimy wyłącznie telefonicznie, przez zgłoszenie email lub elektroniczny formularz zgłoszeniowy.
Telefon do zapisów, informacji w sprawie zajęć: 14 66 58 661, czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
Email: zapisy@kulturadebno.pl
Płatności za zajęcia, od sezonu 2020/21 będą realizowane tylko za pomocą sklepu internetowego, bezpiecznych przelewów bankowości elektronicznej.
Na bieżąco będziemy prezentować szczegóły oferty, wybranych zajęć, sylwetki prowadzących, a także obsługi nowego systemu płatności.
"Dokładamy wszelkich starań aby zajęcia mogły odbywać się bezpiecznie dla naszych uczestników, na których z utęsknieniem czekamy! Chcemy także zapewnić Państwu maksymalną wygodę i bezpieczny sposób rozliczeń, wprowadzając nowy system płatności.
Nie wszystko zależy jednak od nas. Funkcjonowanie takiej placówki w obecnym czasie, wymaga zmian, dostosowania się, wzajemnego zrozumienia. Wierzymy, że pomimo wielu wyzwań, wspólnie postaramy się, aby był to owocny, twórczy i rozwojowy rok!"
,  zapewnia Łukasz Przybyło - dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.
Zapraszamy serdecznie!!!

Do pobrania: