XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego

W dniu 14.03.2015r. w hali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze został rozegrany XII Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego, wzięło w nim udział 16 drużyn w składach których byli uczniowie razem ze swoimi rodzicami. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach. W pierwszej grały drużyny typowo męskie (syn z tatą), a druga kategoria to typowe miksty + drużyny żeńskie ( dziecko z jednym z rodziców). Każdy pojedynek drużyn, którym przyszło walczyć ze sobą obfitował w wiele emocji sportowych, towarzyszył im uśmiech na twarzy a przede wszystkim radość dzieci z tego, że czas wolny od nauki mogą spędzić razem ze swoimi rodzicami konkurując o miano najlepszej drużyny w tenisie stołowym. W czasie gier pomocą i radą młodym adeptom tenisa stołowego służyła; honorowy gość, Pani Janina Nosek emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego, a dyplomy , puchary, medale i drobne upominki  wręczył Artur Potępa Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łysej Górze oraz Włodzimierz Gurgul Dyrektor Dębińskiego Centrum Kultury.  
Klasyfikacja końcowa turnieju przedstawiała się następująco:
Kategoria syn i tata:
1.    Kacper Roman z tatą Andrzejem
2.    Kacper Tyrkiel z tatą Kazimierzem
3.    Kacper Krupa z tatą Robertem
4.    Jakub Sacha z tatą Andrzejem
5.    – 7. Szymon Mleczko z tatą Wacławem, Adrian Rojek z tatą Piotrem, 
Jakub Pabiś z tatą Krzysztofem.
Kategoria dziecko i rodzic:
1.    Natalia Ogar z tatą Tadeuszem
2.    Weronika Najberek z mamą Renatą
3.    Anna Gurgul z tatą Aleksandrem
4.    Bartłomiej Batko z mamą Eweliną
5.    – 9. Wiktoria Smoleń z tatą Bogdanem, Bartłomiej Bączek z mamą Iwoną, Natalia Krużel z tatą Pawłem, Anita Sztando z tatą Jackiem, Kacper Mirek z mamą Martą
Organizatorami turnieju byli z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łysej Górze, Dębińskie Centrum Kultury i Uczniowski Klub Sportowy „Start” Łysa Góra. Dyplomy medale i paczki słodyczy ufundowało Dębińskie Centrum Kultury nad całością przebiegu turnieju opiekę sprawował Aleksander Gurgul nauczyciel wychowania fizycznego.