VII Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych

VII Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych

Dnia 1 marca 2017 roku w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi odbył się VII Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych.  Organizatorami przeglądu byli Przedszkole Niepubliczne „Mały Polski Geniusz” w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Koordynatorem przeglądu była pani Katarzyna Płaneta-Pajor.  
W przeglądzie zaprezentowali się reprezentanci z ośmiu placówek:  Przedszkole Publiczne w Łoniowej, , oddziały przedszkolne z Zespołu Szkół w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej, Niepubliczne Przedszkole „Mały Polski Geniusz” w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Dębnie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Maszkienicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku.
Przedszkolaki wykonywały na scenie wesołe piosenki z repertuaru przedszkolnego wykonując równocześnie układy taneczno-ruchowe. Każdy występ został nagrodzony głośnymi brawami, a wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu, a także pamiątkowe dyplomy.  

GALERIA