Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych 2016

Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych 2016

W dniu 18 lutego 2016 roku już po raz szósty odbył się Przegląd Pląsów i Piosenek Przedszkolnych organizowany przez Niepubliczne Przedszkole "Mały Polski Geniusz" w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Na scenie zaprezentowały się zespoły z przedszkoli z gminy Dębno.

Przegląd został rozpoczęty gorącą brazylijską sambą w wykonaniu małych tancerzy z przedszkola z Sufczyna. Następnie artyści z Łoniowej i Porąbki Uszewskiej zaprezentowali polskiego krakowiaka w tradycyjnych strojach ludowych. Grupa "Wesołe Przedszkolaki" z Zespołu Szkoł z Sufczyna zaprosiła wszystkich do szalonego rock and rolla, a z tancerzami z Woli Dębińskiej zatańczono woogie boogie. Przegląd zakończył się występem dzieci z Maszkienic, z którymi publiczność przeniosła się na pełne morze z marynarzami.

Wszyscy mali artyści zostali nagrodzeni za piękne występy gromkimi brawami i pięknymi nagrodami. Podziękowanie należą się również nauczycielom i wychowawcom za ogrom pracy, jaki został włożony w przygotowanie całego wydarzenia. 

Zapraszamy za rok!