Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno 2017

Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno 2017

19 maja Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaworsku wraz z Dębińskim Centrum Kultury po raz dwudziesty zorganizowali „Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Podstawowych Gminy Dębno”. W tym roku swój udział zgłosiły grupy z sześciu szkół: PSP w Łoniowej, ZS w Łysej Górze, PSP w Niedźwiedzy, PSP w Sufczynie, ZS w Woli Dębińskiej oraz gospodarze imprezy PSP w Jaworsku – w sumie 62 uczestników. 
Głównym celem przeglądu było stworzenie  okazji do rozwijania dziecięcych talentów,  zaprezentowanie uczniowskich zdolności wokalnych, aktorskich  i tanecznych oraz integracja nauczycieli i uczniów z różnych szkół. Jak co roku organizatorów zaskoczył wysoki poziom występów. Uczniowie wraz z opiekunami zaprezentowali bogaty program artystyczny. Barwne i pomysłowe stroje, ciekawe rekwizyty, różnorodne układy choreograficzne oraz wokalne talenty zachwyciły widzów. Wśród zaprezentowanych utworów były zarówno piosenki z repertuaru dziecięcego, tańce ludowe, nostalgiczne,  dobrze znane wszystkim,  polskie przeboje jak i   piosenki anglojęzycznych wykonawców. 
W tym konkursie nie było przegranych, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz słodkie upominki ufundowane przez Dębińskie Centrum Kultury. Po części artystycznej Rada Rodziców z PSP w Jaworsku zaprosiła wszystkich uczestników oraz gości na poczęstunek. 

GALERIA