Oferta Dębińskiego Centrum Kultury na czas wakacji

Oferta Dębińskiego Centrum Kultury na czas wakacji

 

Zbliża się lato a wraz z nim wakacje i chwile wytchnienia od nauki szkolnej - a to oznacza mnóstwo wolnego czasu dla dzieci i młodzieży. Aby ten czas pożytecznie wykorzystać Dębińskie Centrum Kultury przygotowało dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych ofertę na czas wakacji.  


LIPIEC – ZAJĘCIA W SIEDZIBIE DCK I FORMY WYJAZDOWE
Zajęcia realizowane będą od 6 do 31 lipca 2015r od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 w Domu Kultury w Jastwi. Pod opieką nauczycieli - instruktorów będzie można ciekawie i pożytecznie spędzić czas uczestnicząc w zajęciach, w ramach których realizowane będą warsztaty: plastyczne, muzyczne, edukacyjno – integracyjne, komputerowe, rekreacyjno - ruchowe. Do dyspozycji uczestników będą: sale muzyczne, pracownia plastyczna, sala komputerowa, bilardowo – klubowa i inne. Zajęciom towarzyszyć będą spotkania profilaktyczne oraz formy wyjazdowe. Zapewniamy: fachową opiekę, atrakcyjny program zajęć, dobrze wyposażone pracownie, drugie śniadanie. Minimalny okres uczestnictwa wynosi jeden tydzień. Koszt zajęć 40zł/tydzień. Warunkiem udziału w zajęciach jest uregulowanie opłaty w terminie do 26 czerwca 2015r.


SIERPIEŃ – WAKACJE Z ROBOTAMI
Przez tydzień sierpniowych wakacji w Dębińskim Centrum Kultury „zawładną” roboty. A wszystko to za sprawą odbywającego się tu kursu robotyki, programowania oraz zabaw organizowanego przez firmę KreaTech – Kreatywni Technologicznie z Krakowa. Oferta Wakacji z robotami obejmuje pięć dni intensywnego kursu. W tym czasie uczestnicy będą pracować na nowoczesnych zestawach edukacyjnych Lego WeDo, Lego Mindstorms NXT 2.0 oraz NAJNOWSZE EV3. Dodatkowo uczestnicy będą mieli zapewnione pomoce edukacyjne. Wakacje to doskonała okazja na stworzenie konstrukcji niemożliwych do zbudowania podczas krótkich zajęć semestralnych. Zajęcia realizowane będą w Dębińskim Centrum Kultury w okresie od 17 do 21 sierpnia 2015r. w godz. od 8:00 do 16:00. Koszt zajęć 370zł/tydzień (w cenie danie obiadowe). Na zakończenie konkurs z nagrodami oraz pamiątkowe dyplomy. Warunkiem udziału w zajęciach jest przedpłata zaliczki 100zł do 26 czerwca 2015r.
http://kreatech.pl/


Informacje oraz zapisy w sekretariacie Dębińskiego Centrum Kultury
oraz pod numerem telefonu 14/66 58 661

 

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA WYPOCZYNKU >>POBIERZ<<

 

Fotografie z ubiegłorocznych wakacji i zajęć KreaTech