LISTOPAD NIE MUSI BYĆ SMUTNY

LISTOPAD NIE MUSI BYĆ SMUTNY

"Listopad nie musi być smutny" - pod takim tytułem 20 listopada 2014 roku w Dębińskim Centrum Kultury w Jastwi, odbył się już czwarty Gminny Festiwal.

Organizatorami tego wydarzenia byli: Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej im. Jana Pawła II oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Na spotkaniu tym nie zabrakło także bardzo ważnego gościa, czyli pomysłodawczyni festiwalu, Pani Grażyny Skrzekuckiej. Tego właśnie dnia przypada również, obchodzony w tym roku po raz pierwszy, Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka.

Przedszkolaki, jak co roku, licznie przybyły aby zaprezentować swoje umiejętności taneczne i wokalne oraz po to by udowodnić, że nawet w tak ponurym miesiącu, jak listopad można dobrze się bawić. W festiwalu uczestniczyli: Przedszkole Publiczne w Łoniowej, oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Niedźwiedzy, oddział przedszkolny
z Zespołu Szkół w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Porąbce Uszewskiej, Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębnie, Niepubliczne Przedszkole „Mały Polski Geniusz” w Sufczynie, Publiczne Przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Maszkienicach, Publiczne Przedszkole w Biadolinach Szlacheckich i Publiczne Przedszkole w Woli Dębińskiej.

Dzieci i tym razem nie zawiodły i zachwyciły wszystkich wspaniałymi występami, a dopełnieniem były oczywiście przepiękne, specjalnie przygotowane stroje. Uznanie dla wszystkich uczestników potwierdziły wręczone wyróżnienia i upominki.