I Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków'2016

I Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków'2016

Dnia 26 lutego 2016 roku odbył się I Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków zorganizowany przez Zespół Szkół w Sufczynie oraz Dębińskie Centrum Kultury w Jastwi. Ta pierwsza tego typu impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem przedszkoli oraz oddziałów przedszkolnych.

W przeglądzie wzięły udział dzieci z Publicznego Przedszkola w Woli Dębińskiej, Przedszkola Publicznego w Łoniowej, oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Niedźwiedzy, oddziału przedszkolnego z Zespołu Szkół w Sufczynie, Niepublicznego Przedszkola „Mały Polski Geniusz” w Sufczynie oraz oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Biadolinach Szlacheckich.
Mali artyści zaprezentowali dziecięce piosenki angielskie z udziałem rekwizytów, barwnych i ciekawych kostiumów a także ciekawą choreografią. Dzieci pokazały, iż nie tylko są uzdolnione wokalnie ale również językowo. Widać było, że śpiewanie w języku angielskim sprawia im wielką radość. Uśmiechu na twarzy nie zabrakło również licznie przybyłej publiczności.
Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani dyplomami oraz nagrodami. Zapraszamy ponownie za rok!

GALERIA